ERKEK KISA SAÇ MODELLERİ

Çoğu erkek daha az model çeşidi olmasına rağmen kısa saç modellerini uzun saç modellerine tercih eder ama neden? Çünkü daha az model olmasına rağmen erkeği daha sert ve daha erkeksi gösterir kısa saçlar. Bunun gözün alışkanlığıyla da yakından bir ilgisi vardır. Bugün sizlerle erkek kısa saç modelleri nelerdir, kısa saçı kimler tercih etmeli kimler etmemelidir, bu saç modelini farklılaştırmak için neler yapmalıyız ve benzeri sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

2017 Kısa Saç Modelleri Erkek

Öncelikle kısa saç çok fazla tercih edilse de çoğu kişinin yüz şekline uyum sağlamayabilir. Mesela yuvarlak yüzünüz varsa saçınızı çok da kısa kullanmamalısınız. Çünkü bu yüzünüzü daha da yuvarlaklaştırır. Üst kısımları uzun bırakmak yüzünüzü daha da uzatır. Veya yüzünüz uzun ise gene kısa saç modellerinden kaçınmalısınız. Çünkü yüzünüzün uzunluğunu örtmeniz gerekir ve bunun için kısa modellerden ziyade uzun perçemli modellere yönelmelisiniz. Yüzünüz oval veya kare ise kısa saç modelleri tam da size uygun. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Trend Erkek Kısa Saç Modelleri

Peki “saçlarım kısa ama ben farklı olmak istiyorum ne yapmalıyım?” diyorsanız buna da sizin için düşündük. Saçınızın yan kısımlarını daha kısa bırakıp üstleri uzun bırakabilirsiniz. Diğer özgünleştirme yöntemlerimizden birisi de saçı kısa kestirip belirli bölümlerini kazıtarak marjinal desenler oluşturmak. Eminiz çoğu kişinin ilgisini çekeceksiniz ve gözler sizin üzerinizde olacak. Veya dümdüz bir 3 numara kesim ile kirli sakallar bütünleşince çok çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Tabii uygun bir yüz tipiniz varsa. Unutmayın kısa saç her zaman en rahatıdır. “OLD BUT GOLD.”